WIND :: Článek :: O nás
Právě je: a svátek má:
Odkazy
Nejbližsí události
Nejnovější soubory
Nejnovější komentáře
AMPER 2019,Brno 19.-22.3.2019 INFOTHERMA 23.-.26.1.2017 Ostrava Pracovní prostředí a teplota na pracovišti Pracovní prostředí a teplota na pracovišti Nouzové osvětlení Servis detektorů úniku plynů Servis detektorů úniku plynů Nouzové osvětlení Nouzové osvětlení Nouzové osvětlení Domov a teplo 2018 Lysá n.L. 7.-9.9.2018 Domov a teplo 2018 Lysá n.L. 7.-9.9.2018 Nouzové osvětlení Domov a teplo 2018 Lysá n.L. 7.-9.9.2018 Nouzové osvětlení Říjnové tipy nejen před podzimní sezónou.. Servis detektorů úniku plynů Říjnové tipy nejen před podzimní sezónou.. Servis detektorů úniku plynů Říjnové tipy nejen před podzimní sezónou.. Říjnové tipy nejen před podzimní sezónou.. Nouzové osvětlení Nouzové osvětlení Nouzové osvětlení Nouzové osvětlení Nouzové osvětlení ELEKTROFEST OSTRAVA 9.-1.11.2016 Ostrava ELEKTROFEST OSTRAVA 9.-1.11.2016 Ostrava ELEKTROFEST OSTRAVA 9.-1.11.2016 Ostrava ELEKTROFEST OSTRAVA 9.-1.11.2016 Ostrava ELEKTROFEST OSTRAVA 9.-1.11.2016 Ostrava ELEKTROFEST OSTRAVA 9.-1.11.2016 Ostrava ELEKTROFEST OSTRAVA 9.-1.11.2016 Ostrava ELEKTROFEST OSTRAVA 9.-1.11.2016 Ostrava Chytrý dům v Letňanech na For arch, For therm.. ELEKTROFEST OSTRAVA 9.-1.11.2016 Ostrava Chytrý dům v Letňanech na For arch, For therm.. Chytrý dům v Letňanech na For arch, For therm.. Chytrý dům v Letňanech na For arch, For therm.. Chytrý dům v Letňanech na For arch, For therm.. Chytrý dům v Letňanech na For arch, For therm.. Chytrý dům v Letňanech na For arch, For therm.. Nouzové osvětlení Chytrý dům v Letňanech na For arch, For therm.. Nouzové osvětlení Nouzové osvětlení Domov a teplo 2018 Lysá n.L. 7.-9.9.2018 Nouzové osvětlení Domov a teplo 2018 Lysá n.L. 7.-9.9.2018 Chytrý dům v Letňanech na For arch, For therm..
Článek :: O nás
O nás
.
Firma Petr Blažanin - WIND vznikla již v roce 1990 a působí na českém trhu úspěšně již 28 let! Naše motto - Šetříme Vaši drahou energii - má, zvláště dnes, stále větší opodstatnění.

Pro úsporu Vaší tepelné energie provádíme pro Vás komplexní montáže měřicí a regulační techniky pro nově stavěné i rekonstruované kotelny, výměníkové a předávací stanice, klimatizační a vzduchotechnické jednotky, a to i formou na klíč.

To v praxi znamená:
1 - posoudíme stávající stav strojní technologie Vašeho objektu
2 - navrhneme pro Vás nejvhodnější řešení a vypracujeme projekt
3 - provedeme vlastní realizaci MaR
4 - zaškolíme obsluhu
5 - zajistíme záruční i pozáruční servis
6 - dle přání zákazníka zajistíme též periodické kontroly namontovaného zařízení, jakož i případné pohotovostní zásahy


Jsme autorizovaným dovozcem certifikovaní partneři pro projektování, distribuci a aplikaci řídících systémů TREND pro Českou republiku.
Dále jsme autorizovaným partnerem pro dodávky, montáže a kalibrace plynových detekčních systémů firem KR Protecz s.r.o., Technik s.r.o. (Augusta Elektra) a JTO systems s.r.o.


Dodáváme též kompletní silnoproudé elektroinstalace vč. rozváděčů pro kotelny, ale i pro celé objekty, a to včetně projektové dokumentace, potřebných revizí a atestů.

V rámci svých zakázek se naše firma Petr Blažanin - WIND podílela na různých montážích a dodávkách při rekonstrukci obytných domů - jak celých souborů, tak jednotlivých staveb - výrobních podniků, hal, hotelových objektů, zdravotnických, školských a sportovních zařízení pro tuzemské i zahraniční investory na území celé České republiky. Podíleli jsme se nejen na rekonstrukci historicky a památkově cenných objektů na území hl. m. Prahy, ale naproti tomu i na rekonstrukci či výstavbě kotelen soukromých vilek.

V dnešní době drahých energií věříme, že měřicí a regulační technika je pro našeho zákazníka více než aktuální, jelikož dobře ví, že vynaložené prostředky se vrací za poměrně krátkou dobu, ale ne každá firma umí účelně a efektivně vyřešit a vybrat nejoptimálnější řešení.

Firma Petr Blažanin - WIND věří, že budoucnost solidních firem na trhu je založena nejen na získávání nových zákazníků, ale především na péči o zákazníky stávající. Snažíme se, aby slogan - Náš zákazník, náš pán - nebyl jen planým heslem, a tak se snažíme našim zákazníkům odborně poradit nejlepší variantu řešení jejich problému, aby optimalizace poměru ceny, výkonu a kvality odpovídala co nejvíce jejich představám.

Doufáme, že se o našich službách jednou přesvědčíte i Vy a stanete se našimi dalšími spokojenými partnery v naší -
v letošním roce 2018 - již osmdvacetileté historii!

© Petr Blažanin - WIND 2024, Všechna práva vyhrazena